Tekst tytułu
  • BROTHER

  • Parametry

687.00 -29% 490.00
687.00 -29% 490.00

Drukarka etykiet Brother - dostosowana do potrzeb

Szukasz wysokiej klasy drukarki etykiet? Potrzebujesz urządzenia prostego w obsłudze, ale i niezawodnego? Drukarka etykiet Brother to rozwiązanie, które powinieneś poznać! Zapraszamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty sprzętu!

Drukarka etykiet Brother - niezawodność w przystępnej cenie

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo doskonałe drukarki jednego ze światowych liderów. Drukarka etykiet Brother znajdzie zastosowanie w środowisku biurowym, w magazynach, sklepach, ale również w domu. Zaletą tych urządzeń są niższe ceny materiałów eksploatacyjnych od konkurencji, co pozwala na znaczne oszczędności w skali roku.

Oferujemy drukarki etykiet Brother w wersji przenośnej oraz stacjonarne. Mamy w asortymencie urządzenia, które bardzo funkcjonalnie łączą się z komputerem. W naszej ofercie występują modele o różnej szerokości obsługiwanych taśm. Dla serii P-touch mamy produkty w rozmiarach 6 mm, 9 mm, 12 mm, 18 mm, 24 mm, 36 mm, a dla serii QL 62 mm oraz 103 mm.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, zyskujesz gwarancję szybkiej wysyłki i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Dodatkowo urządzenia Brother mają aż 36 miesięcy gwarancji po rejestracji urządzenia na stronie brother.pl

W przypadku problemu z wyborem urządzenia drukującego zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas sprawą najwyższej wagi.