Tekst tytułu
  • D1

  • Parametry

Oryginalne Taśmy DYMO D1

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę oryginalnych taśm DYMO D1. Dostępne produkty są testowane i zatwierdzone przez producenta. Ich zastosowanie jest gwarancją uzyskania najwyższej jakości wydruku przy zastosowaniu urządzeń drukujących etykiety marki DYMO.

Wszystko o taśmach DYMO D1

Oryginalne taśmy DYMO D1 to materiały dedykowane dla użytkowników drukarek etykiet LabelManager, Rhino oraz LabelWriter DUO. Modele sygnowane symbolem D1 mają szerokie zastosowanie, mogą być z powodzeniem wykorzystywane do różnorodnych prac związanych z etykietowaniem. Taśmy DYMO D1 cechuje prostota stosowania, ponieważ nie wymagają składania przed zastosowaniem, ani też wprowadzania żadnych zmian w drukarce. Ofertę taśm D1 wyróżnia szeroka gama wariantów kolorystycznych tła i nadruku. W naszym sklepie znajdą Państwo kombinacje podstawowe (wariant nadruku w czarnym kolorze na białym tle), a także różnorodne połączenia np. czarny nadruk na tle niebieskim.

Taśma DYMO D1 to również różnorodność w zakresie zarówno w kwestii koloru, jak i rozmiaru. W naszym asortymencie dostępne są produkty o szerokości od 6 do 24 milimetrów. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób, które szukają wysokojakościowych produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach.