Tekst tytułu
  • Etykiety DK

  • Parametry

Etykiety DK Brother

Zakupy nie muszą być nieprzyjemnym obowiązkiem. W naszym sklepie kupujesz szybko i wygodnie! Dbamy o bezpieczeństwo transakcji i Twoje zadowolenie. Poznaj naszą szeroką ofertę etykiet DK Brother!

Dla kogo dedykowane są etykiety Brother?

Etykiety DK Brother to materiał przeznaczony do drukarek korzystających z technologii bezpośredniego druku termicznego, który nie wymaga użycia tuszu czy tonera. Oryginalne etykiety to rozwiązanie dla użytkowników urządzeń drukujących od marki Brother, którzy chcą stosować produkty autoryzowane przez tego znanego producenta sprzętu. Te produkty objęte są aż 24-miesięczną gwarancją, co pozwala użytkownikowi na poczucie pewności i bezpieczeństwa.

Taśmy ciągłe

W ofercie asortymentów marki Brother dostępne mamy również taśmy ciągłe. Wyróżnia je technologia bezpośredniego druku termicznego, nie wymagają one tonera ani tuszu. Jeśli posiadasz urządzenia drukujące i nie wiesz, który rodzaj taśm wybrać, napisz lub zadzwoń. Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy szybką wysyłkę w ciągu 24 h.