Tekst tytułu
  • LetraTag

  • Parametry

Oryginalne taśmy DYMO LetraTag

Szukasz taśmy DYMO LetraTag do swojej drukarki? Wybierz rozwiązanie od producenta! Drukarki LetraTag to idealne rozwiązanie do przestrzeni biurowej, a także użytku domowego. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie organizacja odgrywa istotną rolę. Drukarka LetraTag pozwoli przygotować etykiety do oznaczenia powierzchni płaskich i zaokrąglonych. Wykorzystywana jest do opisywania elementów powierzchni papierowych, plastikowych, drewnianych czy szklanych. Wykorzystane przy produkcji wysokiej jakości materiały dają gwarancję pełnego wykorzystania możliwości urządzenia.

Właściwości taśm LetraTag od DYMO

Zastosowanie oryginalnych produktów jest rekomendowane przez producenta drukarek i stanowi jedyną gwarancję najwyższej jakości wydruku. Oryginalne etykiety są tworzone pod kątem konkretnego urządzenia i odpowiednio testowane przez producenta.

Taśmy Letratag to produkt z najwyższej półki. Oferujemy dwa warianty taśmy: papierowe oraz plastikowe. W zależności od rodzaju dostępnych jest kilka wariantów kolorystycznych. Etykiety odporne są na działanie temperatury. Produkt, którego szukasz jest niedostępny? Napisz do nas!