Tekst tytułu
  • Nylonowe

  • Parametry

Taśmy DYMO Nylonowe

Kończą się Twoje taśmy nylonowe i potrzebujesz ekspresowej wysyłki? Świetnie trafiłeś! U nas znajdziesz oryginalne produkty, które wyślemy do Ciebie w 24 h!

Taśmy nylonowe od marki DYMO wykonane zostały z elastycznego nylonu, który doskonale sprawdzi się do znakowania przewodów, kabli i wszelkich nierównych oraz zaokrąglonych powierzchni.

Zaufaj doświadczeniu i wybierz oryginalne taśmy nylonowe

Producent DYMO już od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji sprzętu drukującego oraz szerokiego asortymentu materiałów eksploatacyjnych kompatybilnych ze swoim sprzętem. Oferuje nam światowej klasy produkty, które zyskały uznanie użytkowników na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie pozwala dostarczać najwyższej jakości produkty jak taśmy nylonowe do Rhino, których nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Taśmy zostały specjalnie zaprojektowane, aby utrzymywać się na trudnych powierzchniach. Materiał, z którego powstały, jest wysoce odporny na rozdarcia oraz działania wysokiej temperatury. Taśmy DYMO radzą sobie również w przypadku działania wody lub promieniowania UV.

Produkt rekomendowany przez DYMO zapewni niezawodną pracę urządzenia. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.