• Omega 3D

  • Parametry

Taśmy do drukarek etykiet DYMO Omega 3D

Niezawodna praca wytłaczarki etykiet wymaga zastosowania odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. W ofercie naszego sklepu znaleźć można oryginalne taśmy 3D, rekomendowane przez producenta urządzenia. Taśmy DYMO 3D do są kompatybilne z modelami Omega oraz Junior. Ten produkt to gwarancja jakości potwierdzona przez światowego lidera DYMO.

Dlaczego warto wybierać oryginalne taśmy Omega 3D od DYMO?

Producent taśm DYMO 3D przygotowuje taśmy dedykowane do swoich urządzeń. Oryginalne produkty zawsze zostają odpowiednio przetestowane i ich skład jest podawany przez producenta. Stosowanie oryginalnych materiałów do drukarek nie powoduje utraty gwarancji. Tylko stosując materiały sygnowane logo marki, możemy wymagać, że drukarka będzie pracować niezawodnie. Taśmy 3D można w naszym sklepie nabyć w kilku wersjach kolorystycznych. W ofercie sprzedawane pojedynczo lub w zestawie mix 3 sztuk. Produkt jest odporny na działanie wody, promieniowania UV oraz temperatury. Taśmy 3D dedykowane są do przestrzeni biurowej a także użytku prywatnego.

 

Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania do Twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami – nasi doradcy udzielą Ci fachowej pomocy!