Tekst tytułu
  • Poliestrowe (pernamentne)

  • Parametry

Poliestrowe zamienniki taśm

Chcąc osiągnąć najwyższą jakość wydruku w drukarkach etykiet Rhino, należy korzystać z materiałów eksploatacyjnych wysokiej klasy. Właśnie takie dostępne są w naszym sklepie. Oferujemy najwyższej jakości zamienniki poliestrowe do drukarki DYMO Rhino. Nasi klienci są zachwyceni produktem i nie zauważają większych różnic pomiędzy tym popularnym zamiennikiem a oryginałem.

Czym charakteryzują się zamienniki poliestrowe taśm do Rhino?

Dostępne w ofercie sklepu taśmy poliestrowe przystosowane są do pracy w trudnych warunkach. Wyróżnia je wytrzymałość, odporność na ścieranie oraz działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych i środków chemicznych.

Poliestrowe zamienniki taśm świetnie sprawdzą się w każdej branży, gdzie istnieje potrzeba zastosowanie drukarek etykiet. Taśma poliestrowa została wykonana z wysokiej jakości poliestru, który długo utrzymuje swoje właściwości. Zastosowanie mocnego kleju dodatkowo poprawia użytkowanie i trwałość etykiet. W asortymencie dostępne są taśmy o szerokości 9 mm i 12 mm i długości 5,5 m.

Nie wiesz, który produkt wybrać do swojego urządzenia drukującego? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą dokonać wyboru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!