Tekst tytułu
  • Rurki termokurczliwe

  • Parametry

Taśmy rurki termokurczliwe

Poszukujesz rurek termokurczliwych do drukarki DYMO? Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oryginalnych produktów. Materiały eksploatacyjne, które można nabyć w naszym sklepie, wyróżnia najwyższa jakość. Starannie dobieramy ofertę, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Nie inaczej jest w przypadku asortymentu rurek termokurczliwych od DYMO.

Czym wyróżniają się rurki termokurczliwe DYMO?

Rurki termokurczliwe to produkt, który służy do czytelnego i trwałego oznaczania kabli. Są to nieprzylepne, ale jednocześnie niezwykle trwałe taśmy, dzięki którym oznaczymy i zabezpieczymy przewody. Cechują się współczynnikiem obkurczania 3:1. Ten rodzaj rurek jest odporny na działanie promieni UV, wody i ognia. Idealnie sprawdzają się w przemyśle. Rurki termokurczliwe są kompatybilne ze sprzętem DYMO Rhino. Dostępne w rozmiarach: 6 mm, 9 mm, 12 mm, 19 mm i 24 mm.

Oryginalne materiały eksploatacyjne to rozwiązanie rekomendowane przez producenta drukarek. Należy pamiętać, że sprawdzone elementy wpływają na komfort użytkowania i dłuższą żywotność drukarki.