• Rurki termokurczliwe

  • Parametry

Rurki termokurczliwe Brother

Potrzebujesz rurek termokurczliwych do drukarki firmy Brother? U nas znajdziesz oryginalne materiały eksploatacyjne, które są gwarancją wysokiej jakości pracy urządzenia. Oryginalna rurka termokurczliwa Brother została specjalnie zaprojektowana do oznaczania kabli i przewodów.

Najważniejsze właściwości rurki termokurczliwej Brother

Rurka termokurczliwa Brother obkurcza się pod wpływem wysokiej temperatury. W celu jej zastosowania należy nałożyć na kabel nadrukowaną rurkę, a następnie ogrzać przy pomocy opalarki. Temperatura sprawia, że rurka kurczy się i zaciska na kablu. To doskonała metoda, ponieważ rurka idealnie dopasowuje się powierzchni kabla i jest trudna do usunięcia. Dzięki temu można zabezpieczyć przewody przed ewentualnym uszkodzeniem. W naszym sklepie internetowym znaleźć można rurki termokurczliwe w kolorze białym i rozmiarach: 5,8 mm, 8,8 mm, 11,7 mm, 17,7 mm oraz 23,6 mm. Rurki termokurczliwe Brother są kompatybilne z drukarkami serii P-touch.

 

Nie znaleźli Państwo poszukiwanego produktu? Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem! Nieustannie poszerzamy nasz asortyment tuszy, aby sprostać oczekiwaniom.