• Brother

  • Parametry

Zamienniki Brother - taśma

W naszym sklepie dostępny jest zamiennik taśmy Brother każdego rodzaju. W asortymencie posiadamy szereg produktów z serii TZe oraz DK. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że znajdziecie u nas wszystko, czego potrzebujecie.

Wśród oferowanych przez nas taśm znajdują się produkty z serii Flexi. Są one niezwykle odporne na ścieranie oraz działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Taśmy te używane są najchętniej na ostro zagiętych powierzchniach. Zamienniki Flexi świetnie nadają się do oznaczania rur czy kabli. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także standardowe laminowane produkty, które kompatybilne są z drukarkami P-Touch. Dla osób chcących mieć 100% gwarancji trwałości proponujemy zamienniki TZe ze specjalnym mocnym klejem. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, w naszym sklepie pojawiają się co jakiś czas nowości. Jedną z nich są produkty wykorzystujące zjawisko fluorescencji. Drugą grupę zamienników taśm Brother stanowi  seria DK. Wśród nich wyróżnić można etykiety oraz taśmy ciągłe. Zamienniki te stosuje się w drukarkach typu QL.

Wybierając ofertę naszego sklepu, macie Państwo gwarancję ogromnej różnorodności. Oferujemy bowiem taśmy i etykiety w wielu wariantach kolorystycznych. Zamienniki materiałów eksploatacyjnych z serii TZe dostępne są u nas w standardowych kolorach nadruku i tła (czarny na białym) oraz wielu innych, takich jak złoty na czarnym czy czerwony na białym. Wszystkie oferowane w naszym sklepie taśmy zamienne do drukarek Brother wyróżnia bardzo wysoka jakość oraz wytrzymałość niczym nieustępująca odporności oryginalnych materiałów od producenta.