Uporządkowanie przestrzeni, w której dominuje kreatywność i ciągłe tworzenie, jest niemal niemożliwe. Podpowiadamy, jak okiełznać przestrzeń artystycznego nieładu i zapanować nad chaosem.

Pracownia rzemieślnicza, przydomowy garaż, a może pokój, w którym oddajemy się swoim artystycznym pasjom. Są to miejsca, w których nieład jest wyjątkowo trudny do okiełznania. Temperament twórczy, widać na każdym kroku, w każdym zakamarku i na półkach. Tu wszystko może się przydać. Ważny jest każdy element, który w połączeniu z innymi stworzy piękną całość. Przychodzi jednak taki moment, że sam twórca zatraca się w swoim artystycznym bałaganie. Nie panuje nad porządkiem, ale i nad tym, co ma, a czego brakuje. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki drukarkom etykiet można nad tym zapanować.

Czytelne oznakowanie

Wchodząc do pracowni artystycznej możemy potykać się o stojące na ziemi sztalugi, czy skrzynki narzędziowe, albo podziwiać ład i piękno miejsca. Półki, szuflady, opisane kartony. Wszystko to tworzy całość i jest wyjątkowo proste do opanowania. Etykiety z nazwami, pogrupowane elementy, nazwane przybory. Czytelnie i przejrzyście. Przydatna w procesie znakowania będzie drukarka etykiet Brother PT-D210. Niewielkie urządzenie. Pozwala na wysokiej jakości wydruk etykiet na taśmach laminowanych Tze.

Prosty sposób na opisanie swojej pracowni czy warsztatu, z najwyższą jakością wydruku. Daje to świetne rezultaty i widoczną satysfakcję z pracy w takiej przestrzeni. A co najważniejsze znacznie ułatwia zapanowanie nad porządkiem, bo każde narzędzie do pracy, każdy element ma w końcu swoje miejsce.


Drukarka etykiet Brother PT-D210VP zestaw z walizką
Drukarka etykiet Brother PT-D210VP zestaw z walizką

Podręczne drukarki etykiet

Oferowane przez nas drukarki etykiet mają tą niewątpliwą zaletę, że można je zastosować do niemalże każdego typu pracowni. Znajdą zastosowanie zarówno w damskim jak i męskim świecie. Sprawdzą się u ludzi pedantycznie dbających o estetykę jak i u tych, co mniejszą wagę przykładają do wyglądu otoczenia. Od typowo artystycznych, gdzie farby, pędzle, dekoracyjne drobiazgi, dodatki krawieckie potrzebują oddzielnych szufladek i przegródek, by łatwo je posegregować i z nich korzystać; po męski świat samochodowego warsztatu.

Zalety drukarek do etykiet

Do niewątpliwych zalet drukarek, dedykowanych wydrukowi etykiet są ich niewielkie rozmiary. Nie wymagają oddzielnego biurka czy szafki, ani podłączenia do sieci. Są proste w obsłudze i mobilne. Niewielkie rozmiary, zestawy z walizką przenośną, działanie na baterie, pozwalają swobodnie cieszyć się wydrukiem w każdym miejscu. A po skończonej pracy zabrać do domu, by i tu oznakować choćby kuchenne przybory. Pełna klawiatura, z wygodnymi klawiszami funkcyjnymi ułatwia szybkie tworzenie etykiet, a czytelny wyświetlacz LCD umożliwia podgląd przed wydrukiem.

Wykorzystywane do wydruku taśmy samo laminujące, charakteryzują się trwałością i wytrzymałością na wilgoć, temperaturę, czy promienie UV. Znaki nanoszone metodą druku termo transferowego, chronione są dodatkowo warstwami z folii poliestrowej. Dobra przyczepność taśmy gwarantuje niezwodne zastosowanie na różnych powierzchniach. Zarówno na szafkach, półkach, kablach, płytach CD, czy biurowych segregatorach. Drukarka etykiet PT-D210, to możliwość wydruku na taśmach o szerokości od 3,5 do 12mm. Pozwala na wydruk do 2 linijek tekstu.

Wszędzie tam, gdzie chcesz oznakować, lepiej wyglądać będzie drukowana elegancko etykieta, niż odręczne próby opisywania.