Wydajne drukarki do etykiet firmy Brother to idealne rozwiązanie dla biznesu. Lekkie i szybkie- sprawdzają się w sklepach, na magazynach, w hotelach: we wszystkich punktach obsługi klienta. Błyskawiczne drukowanie jest możliwe dzięki precyzyjnej gilotynie. Wbudowane oprogramowanie wspomaga estetyczny wydruk: jest możliwy duży wybór czcionek, ramek i stylów. Ekspresowe drukowanie możliwe dzięki ekonomicznym, tanim drukarkom wpiera Twój biznes i wspomaga w zwiększeniu wydajności pracy.

 

Łatwe i szybkie etykietowanie produktów

Ważnym elementem drukowania etykiet za pomocą nowoczesnej drukarki jest możliwość podłączenia urządzenia kablem USB. Jest to duże ułatwienie i usprawnienie procesu etykietowania. Łatwe i szybkie etykietowanie produktu- jest w zasięgu Twojej ręki. Automatyzacja i nowe technologie tworzone dla biznesu to duże wspomożenie dla firm i instytucji. W tych segmentach liczy się efektywność oraz szybkość pracy. Dodatkowym atutem jest możliwość wydruku treści w odbiciu lustrzanym i w pionie, dzięki czemu w błyskawicznym tempie pokonywane są koleje etapy pracy. Do drukarek etykiet dołączone są szczegółowe instrukcje, dzięki którym szybko nauczysz się posługiwać tym inteligentnym, niezwykle intuicyjnym, prostym narzędziem. Urządzenia są dostosowane do druku nawet kilkudziesięciu etykiet na minutę. Drukarki etykiet mają niewielkie rozmiary, są poręczne, ergonomiczne oraz prezentują atrakcyjny design.

 

Tanie materiały eksploatacyjne

 

W sklepie internetowym możemy nabyć tanie i kompatybilne z danym urządzeniem, zamienniki taśm i etykiet. Oferta obejmuje standardowe etykiety w kolorze czerni i bieli oraz inne- kolorowe, dzięki którym Twoje etykiety nabiorą zindywidualizowanego charakteru. Uniwersalność dostępnych urządzeń i kompatybilnych z nimi, wysokojakościowych materiałów eksploatacyjnych to idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych i firm. Urządzenia cechuje komfort użytkowania, prostota budowy, i bardzo duża intuicyjność obsługi. Zamienniki oryginalnych etykiet są wysoce odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym nadmierną wilgoć, opady oraz blaknięcie spowodowane ekspozycją na promienie słoneczne. Etykiety łatwo się przytwierdza do materiałów wyjątkowo trudnych: porowatych, śliskich, ostro zagiętych powierzchniach, wystawionych na zmienne warunki atmosferyczne.

 

Nieskomplikowane wpisywanie treści:

Większość profesjonalnych, nowoczesnych drukarek etykiet posiada wbudowaną możliwość druku elementów graficznych, oraz umożliwia wydruk na różnych szerokościach taśmy. Dzięki inteligentnym oprogramowaniom i intuicyjnym klawiaturom- tworzenie i drukowanie etykiet to czysta przyjemność. Wysokojakościowe taśmy i etykiety są idealnie dostosowane do przytwierdzenia do materiału docelowego, między innymi do plastiku drewna, metalu, rur, kabli i wielu innych. Drukarki obsługują treść wprowadzoną z użyciem popularnych, ogólnodostępnych programów do tworzenia tekstu, posiadają również wbudowane książki adresowe.

Drukarki etykiet umożliwiają perfekcyjny wydruk tekstów, elementów graficznych, kodów tekstowych i gwarantują druk w wysokiej rozdzielczości. W większości urządzeń dostępne są rozmaite wzory i szablony estetycznie zaprojektowanych etykiet. Dzięki najnowszym zdobyczom techniki- projektowanie i drukowanie etykiet to prosta, nieskomplikowana czynność.