• Mini drukarki fotograficzne BeMark Photo Printer

Mini drukarki etykiet i naklejek BeMark Photo Printer to najnowszej generacji urządzenia przenośne, dzięki którym z łatwością wydrukujemy etykiety za pomocą technologii termicznej. Technologia ta umożliwia nam szybki wydruk bez konieczności wyposażania się materiały eksploatacyjne jak toner czy tusze.

Mini drukarka, ze względu na swoją kompaktowy rozmiar jest niezwykle prosta do przenoszenia, a przy pełnej baterii umożliwia pracę bez ładowania nawet do 1 tygodnia (4 godziny ciągłej pracy). Drukowanie dzięki wbudowanej technologii Bluetooth i łatwemu parowaniu ze smartfonem jeszcze nigdy nie było takie proste.

Linia mini drukarek fotograficznych BeMark Photo Printer umożliwia zakup urządzenia w ulubionym kolorze (dostępny kolor biały, różowy lub zielony).

Wysoka jakość wydruków o rozdzielczości 300 DPI sprawia, że mikro drukarka świetnie nada się w Twojej firmie czy domu. Każde z zakupionych urządzeń z kategorii mini drukarek BeMark Photo Printer posiada pełną, 12-miesięczną gwarancję, która gwarantuje nam długi czas satysfakcji z urządzenia. 

Materiały eksploatacyjne dla drukarek z tej kategorii znajdziesz pod przyciskiem:

SPRAWDŹ MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE


  • Rozpocznij od wyboru parametrów