• Etykiety dla Cateringu

etykiety dla cateringu

Pokaż swoją markę!
Atrakcyjny wygląd etykiet wpływa na odbiór usługi przez klientów. Postaw na gotowe, kolorowe etykiety do Twojej drukarki z logo firmy, hasłem reklamowym lub innym elementem identyfikacji wizualnej oraz miejscem na opis zawartości opakowania do indywidualnego zadrukowania. Materiał z jakiego są wykonane etykiety gwarantuje, że mimo zmiennych temperatur, wilgoci itp, klient otrzyma swój posiłek z estetycznym, czytelnym opisem zawartości.

zobacz jak może wyglądać twoja etykieta

image
image

prosty proces

image

kontakt

Wspólnie dopasujemy rozmiar etykiet do Twojej drukarki lub dobierzemy kompletne rozwiązanie z nową drukarką i wykonamy kalkulację najkorzystniejszego nakładu rolek w stosunku do obecnej ilości zamówień.

image

wizualizacja

Wykonamy wizualizację na podstawie posiadanego przez Państwa projektu lub  nasz grafik wykona dla Państwa projekt z przesłanych materiałów gratis (po opłaceniu zamówienia).

image

produkcja i wysyłka

Po opłaceniu zamówienia i akceptacji wizualizacji etykiety, zlecamy produkcję etykiet. Czas realizacji to 3-4 tygodnie + czas dostawy.

image

wdrożenie

Pomożemy zdalnie skonfigurować drukarkę do wydruku na nowych, presonalizowanych etykietach.

  • Rozpocznij od wyboru parametrów
Nie udało Ci się znaleźć produktu? Zadzwoń do nas 33 482 4901 lub napisz kontakt@strefadrukarek.pl a my sprawdzimy dostępność towaru.