• Negocjacje cen

negocjacje_info_web_baner-1-.jpg

Chcesz negocjować? Nie ma problemu

Masz wątpliwości czy proponowana przez nas cena jest odpowiednia? Nie ma problemu. Możesz skorzystać z opcji negocjacji cen. Na Twoją wiadomość odpowiemy jak najszybciej, gdyż wierzymy, że uda nam się dojść do porozumienia.


Za drogo? Spróbujmy coś z tym zrobić

Jesteśmy sklepem otwartym na uwagi oraz propozycje naszych klientów, dlatego też mamy dostępną możliwość negocjacji cen oferowanych przez nas produktów. Jeśli uważasz, że cena podana w naszym sklepie jest za wysoka, znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie za niższą kwotę, robisz wielkie zakupy lub są jakiekolwiek inne powody, dla których nasza cena powinna być niższa, poinformuj nas o tym. Prosimy o podawanie racjonalnych powodów tak, żebyśmy mogli się do nich merytorycznie odnieść.


Chcemy, żeby obie strony były zadowolone

Możliwość negocjacji cen ma doprowadzić do sytuacji, w której obie strony będą zadowolone i przekonane do transakcji. Chcemy, aby ostateczna cena produktu satysfakcjonowała zarówno nas, jak i naszych klientów. To jednak nie oznacza, że zawsze uda się dojść do porozumienia. Czasami może się zdarzyć, że nie będziemy mogli zgodzić się na obniżkę ceny nawet jeśli klient przedstawi racjonalne powody. Pamiętajmy również, że ewentualna wynegocjowana cena nie łączy się z innymi promocjami na dany produkt. Zachęcamy do kontaktu z Nami, staramy się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące dla obu stron.


Negocjacje jedynie dla firm

Możliwość negocjacji nie dotyczy jednak wszystkich klientów. Jest ona skierowana przede wszystkim do przedstawicieli firm. Dlatego też niestety nie mogą z niej skorzystać klienci indywidualni.