Opinie o Nas
  • O nas

Co wyróżnia sklep strefadrukarek.pl?

Przede wszystkim kompleksowe oraz profesjonalne podejście do każdego złożonego zamówienia. Wyjątkowo istotny jest dla nas jak najlepszy kontakt z Tobą, naszym klientem, zarówno przed rozpoczęciem rzeczywistej transakcji, jak również w trakcie jej trwania oraz już po sfinalizowaniu zakupu. Oryginalne, a także kompatybilne etykiety do drukarek, taśmy, bębny, tusze czy tonery, a nawet torby na notebooki. Jesteśmy w stanie zaproponować wiele, a tym samym sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Co więcej, stawiamy nie tylko na różnorodność asortymentu, ale również na jego jakość. Stąd w ofercie sprzęt najbardziej znanych i cenionych na całym świecie marek takich jak Brother czy Dymo.
Kluczową kwestią w działalności firmy jest nie tylko fachowe podejście do każdego procesu sprzedaży, ale także szybkość oraz przystępność jego realizacji. Możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie nie zostanie dostarczone później niż w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli zaś zależy Ci na czasie – w wielu przypadkach możliwe będzie także otrzymanie paczki w sobotę.
Działamy w sposób, który ma zachęcić Cię i resztę naszych klientów do powrotu w celu dokonania kolejnych satysfakcjonujących wyborów.

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy bowiem ofertę rabatową z ośmioma różnymi progami zniżek (nawet do 15%) na kolejne zakupy w naszym sklepie. To kolejny powód, by zostać z nami na dłużej.
Produkt figuruje na stronie jak niedostępny? Daj nam znać. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej można było z niego skorzystać.

Jeżeli masz pytania, wątpliwości czy uwag możesz skontaktować się z nami mailowo – kontakt@strefadrukarek.pl, telefonicznie – 730811399 lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.


Zespół firmy strefadrukarek.pl tworzą młodzi ludzie, których charakteryzuje zarówno energia, jak i pasja. Jesteśmy przez to w stanie zagwarantować najwyższy poziom obsługi. Zaufało nam już wielu, wiemy, że Ty również się nie rozczarujesz.