• Zwroty i reklamacje

ZWROTY


Mając na uwadze Twoje zadowolenie, dajemy Ci możliwość zwrotu produktu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Poinformuj nas o swojej decyzji: - pisząc na adres e-mail:sklep@strefadrukarek.pl, lub dzwoniąc pod numer: 730 811 399. W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy koszt zakupu towaru oraz równowartość najtańszej przesyłki. Możesz skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy. Szczegółowe informacje na temat procedury odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie. 

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego „Wzór formularza odstąpienia od umowy”. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.

Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem. 

Bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

 

Zwrot towaru zakupionego na FV tylko po zaakceptowaniu przez sprzedawcę. 

 


Instrukcja zwrotu towaru:Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie należy wysłać pisemnie na adres email: kontakt@strefadrukarek.pl

 

Towar należy zwrócić na adres:
 
 
STREFADRUKAREK.PL 
Power Tools Marek Bielesz 
43-400 Cieszyn,
Jerzego Cienciały 7


W miarę możliwości prosimy dołączyć dowód zakupu, niezwłocznie przyśpieszy to proces zwrotu. Potwierdzenie proszę dołączyć do przesyłki lub przesłać maila potwierdzającego zamówienie.

 

 

REKLAMACJEW celu zgłoszenia reklamacji Prosimy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami: 

Zgłoszenie reklamacji może nastąpić m.in. poprzez wypełnienie formularza reklamacji i przesłanie go pod adres: STREFADRUKAREK.PL Power Tools Marek Bielesz, Cieńciały 7, 43-400 Cieszyn 

Prosimy o wydrukowanie i podpisanie wypełnionego formularza reklamacji bądź też oświadczenia 
o składanej reklamacji. 

W przypadku braku możliwości wydrukowania bardzo prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres e-mail: kontakt@strefadrukarek.pl 

Reklamowany towar wraz z wypełnionym formularzem reklamacji lub oświadczeniem o składanej reklamacji prosimy przesłać na adres:

 

STREFA DRUKAREK 
Power Tools Marek Bielesz
43-400 Cieszyn,
Cieńciały 7