• Papier fotograficzny

  • Rozpocznij od wyboru parametrów

Najlepszy papier fotograficzny do Twojej drukarki

Zestawy papier fotograficzny + folia do drukarki Canon Selphy są kompatybilne z drukarkami! Proponujemy szybką wysyłkę, atrakcyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę!

Papier fotograficzny do drukarki

W ofercie naszego sklepu dostępny jest topowy papier fotograficzny do drukarek Canon Selphy. Wysokiej jakości produkt od renomowanego producenta. Ciesz się wysoką jakością zdjęć, drukowanych na papierze błyszczącym lub matowym. To prawdziwy czempion w naszej ofercie!

Oferta papieru fotograficznego Canon Selphy

Zdjęcia, grafika, ilustrowane prezentacje drukowane w domu lub w biurze w bardzo dobrej jakości? To możliwe! Wystarczy odpowiednia drukarka i papier fotograficzny.

Przygotowaliśmy zestaw wysokiej jakości zamiennika papieru termosublimacyjnego CANON KP-108IN KP108IN SELPHY CP910. W skład, którego wchodzi aż 108 szt. papieru fotograficznego oraz 3 folie termosublimacyjne - każda z nich umożliwia wykonanie po 36 odbitek. Zestaw jest kompatybilny z drukarkami Canon Selphy CP. W zestawie zawsze jest taniej! Przygotowaliśmy również kilka zestawów składających się z 2, 3, 4 i 5 opakowań. Kupując w naszych zestawach, po prostu oszczędzasz!

 

Oferowany zamiennik to świetne rozwiązanie do użytku domowego. Sprawdzi się on również w zastosowaniu biurowym.