• Taśmy Brother TZe 12mm Standardowe

  • Rozpocznij od wyboru parametrów

Taśma Brother TZe 12 mm

 

W naszym sklepie dostępny jest wysokiej jakości zamiennik laminowanej taśmy Brother TZe 12 mm. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, oferowane przez nas produkty dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych nadruku i tła. Oprócz standardowych zamienników dostępnych w klasycznym wariancie z czarnym nadrukiem i białym tłem oferujemy także połączenia takie jak czarny i niebieski czy czerwony i biały. Brother TZe 12 mm należą do grupy taśm TZ (inne to TAe, TZ2 oraz AZe) i przeznaczone są do drukarek etykiet PT, czyli P-Touch.


Zamienniki najwyższej klasy gwarantujące doskonałą jakość w korzystnych cenach

 
Oferowany przez nas zamiennik laminowanej zaprojektowany i wykonany został tak, aby w sposób idealny pracował z urządzeniami. Pozwala to dać nam Państwu gwarancję, że dostępny w naszym sklepie produkt zapewni wydruk na najwyższym poziomie. Jakość dostępnych w asortymencie zamienników potwierdzona jest przez certyfikat Rohs. Taśmy u nas dostępne mogą pochwalić się doskonałą odpornością na temperaturę (zakres od -80 do 150°C). Wybierając nasze zamienniki, kupujecie Państwo produkt, który odporny jest także na szkodliwe działanie promieni słonecznych oraz różnego rodzaju zarysowania, ścieranie czy zabrudzenia. Nasz produkt nadaje się na praktycznie każdą powierzchnię
od plastiku, przez drewno, aż do metalu. Wszystkie dostępne w naszym sklepie taśmy laminowane TZe o szerokości 12 milimetrów objęte są trwającą 24 miesiące gwarancją. Nasze zamienniki to doskonały wybór w najlepszej cenie – zapraszamy na zakupy!