• Etykiety Flagi Brother FLE do oznaczania kabli

Etykiety flagi dedykowane oznaczaniu kabli to produkt zaprojektowany do zadań specjalnych. Dostępne w trzech różnych kolorach etykiety umożliwiają wyraźne oznakowanie kabli, ale też innych instalacji jak na przykład połączenia światłowodowe. Cechą charakterystyczną ciętych etykiet jest wysoka odporność na promieniowanie UV, ekstremalne temperatury, a także na wilgoć czy duże zabrudzenia. 

Etykiety flagi mogą zostać zadrukowane kodem kreskowym lub innym symbolem identyfikacyjnym, co pozwoli w bardzo łatwy sposób zweryfikować przeznaczenie danego elementu instalacji lub konstrukcji. Produkt jest niezwykle prosty w użyciu i dostępny do montażu zaraz po wydrukowaniu. Bez względu na wybór koloru, w jednej taśmie otrzymujemy aż 72 etykiety, co sprawia, że mamy możliwość znakowania dużej liczby kabli.

Etykiety flagi Brother FLE służące oznaczeniu kabli są kompatybilne z drukarkami Brother PT-P900W, PT-P950NW oraz PT-D800W. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i dokładnej identyfikacji każdego rodzaju okablowania, warto zainwestować w etykiety flagi, które zapewnią nam długotrwałe rezultaty wydruku.

  • Rozpocznij od wyboru parametrów