Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Taśmy do drukarek Phomemo seria D30S

Ta kategoria zawiera jedyną dostępną na ten moment taśmę termiczną do mini drukarek Phomemo serii D30S. Mimo, że występuje tylko w kolorze białym, to nadal doskonały wybór dla uczniów, studentów, freelancerów. Taśma D30S sprawdzi się również w domu przy organizacji różnych przedmiotów na przykład etykietowanie pojemników w kuchni lub łazience.

Taśma termiczna serii D30S

Jak sama wskazuje taśma do uzyskania wydruku, wykorzystuje technologię druku termicznego. Co to oznacza dla Ciebie? Nie musisz pamiętać o uzupełnianiu tuszu lub tonera. Drukowanie na taśmach D30S jest bardzo wydajne i tanie. Ograniczeniem jest tylko kolor, który w tej technologii, zawsze będzie czarny.Przeczytaj więcej co to jest druk termiczny.

Taśma do mini drukarki Phomemo serii D30S

Czarny nadruk na białej taśmie gwarantuje wysoki kontrast. Dlatego taśmy D30S to dobry wybór do etykietowania teczek, segregatorów, pudełek do organizacji dokumentów, notatek i nie tylko. Taśma ma warstwę z klejem, dzięki czemu umożliwiając łatwe przyklejanie etykiet. Jedna rolka, to aż 6 metrów taśmy D30S. Na pewno znajdziesz wiele pomysłów na wykorzystanie oznaczeń i lepszą organizację i porządek. Taśmy termiczne charakteryzują się wysoką jakością druku, pozwalając na wyraźne i trwałe oznaczenia. Zobacz również etykiety serii D30S.

pixel