Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przewodowe Czytniki kodów kreskowych

Przewodowe czytniki kodów kreskowych działają na zasadzie połączenia z kablem. Gwarantuje to stabilność i funkcjonowanie 24 godziny na dobę, bezawaryjnie i bez przerwy. Czytniki przewodowe dzielimy na ręczne i stacjonarne. Czytniki ręczne to dedykowane rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużej swobody działania. Ergonomiczny kształt znacznie ułatwia pracę z urządzeniem, nie sprawiając użytkownikowi dyskomfortu podczas pracy.

Skanery przewodowe zazwyczaj są wyposażone w kabel USB lub RS232. Posiadamy również czytniki z interfejsem Virtual COM, czyli wirtualny port szeregowy, który pozwala na symulację działania złącza RS232 w komputerze, podczas gdy czytnik jest fizycznie podłączony do portu USB. Więcej na temat interfejsów oraz o rodzajach źródła światła dowiesz się czytając Jak wybrać czytnik kodów kreskowych?

Odporne na wstrząsy przewodowe czytniki posiadają solidną obudowę, która pozwala urządzeniom wytrzymać liczne upadki z wysokości na twarde powierzchnie. Sprawdzą się w magazynach, sklepach i na halach produkcyjnych.

Technologia “plug&play” pozwala zacząć użytkowanie sprzętu zaraz po ich podłączeniu. Wystarczy podłączyć czytnik z kablem USB do komputera - nie jest konieczna instalacja żadnych sterowników.

pixel