Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drukarki Etykiet GoDEX GE

Kategoria drukarki GoDEX GE to linia urządzeń przemysłowych łączących w sobie zaawansowaną technologię termiczną i termotransferową, zapewniającą wysoką jakość druku etykiet. Modele te są doskonałym przykładem wszechstronności, z której mogą korzystać różnorodne branże, od e-commerce, przez catering dietetyczny, branżę optyczną, jubilerską, aż po branże aptekarskie i laboratoryjne.

Komunikacja drukarek GoDEX GE

Drukarka ta, podobnie jak inne modele, wspiera różne metody komunikacji, w tym USB, RS232, Ethernet, i LPT, oraz jest wyposażona w kolorowy wyświetlacz LCD i przycisk kalibracyjny dla ułatwienia obsługi.

Drukowane etykiety przez serię GE

Seria GE charakteryzuje się wysoką jakością wydruku, niezawodnością i ekonomicznym użytkowaniem. Wykorzystanie technologii termicznej (o którym więcej przeczytasz we wpisie blogowym Druk termiczny - czym się charakteryzuje i jakie ma zastosowania) i termotransferowej (o którym więcej dowiesz się we wpisie blogowym Na czym polega druk termotransferowy)pozwala na tworzenie trwałych etykiet, odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Drukarki te są wyposażone w darmowe oprogramowanie do projektowania etykiet GoLabel, co pozwala na łatwe i szybkie tworzenie etykiet z tekstem, grafikami, logo, kodami kreskowymi, znakami i symbolami.

pixel