• Drukarki etykiet GoDEX

Prowadząc własną działalność gospodarczą możesz potrzebować różnych urządzeń usprawniających pracę w firmie. Jednym z takich urządzeń może byćdrukarka do etykiet GoDEX, którą łatwo zakupisz na stronie, którą właśnie przeglądasz. Zanim jednak przejdziesz do analizowania poszczególnych ofert to mamy dla Ciebie wiele cennych informacji na temat wspomnianych wyżej urządzeń. Dzięki poniższym informacjom, podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu będzie o wiele łatwiejsze. 

  • Rozpocznij od wyboru parametrów

Drukarka etykiet GoDEX - jakie daje możliwości?

Drukarka do etykiet GoDEX to sprzęt, który pozwala szybko wydrukować naklejkę z kodem kreskowym czy nalepkę z krótkim opisem produktu. Ogromną zaletą drukarek tego typu jest brak tonerów. Za drukowanie odpowiada tutaj temperatura, która w połączeniu z papierem termicznym tworzy wysokiej jakości nadruk. Na tej stronie internetowej znajdziesz świetne drukarki etykiet GoDEX, które służą w wielu przedsiębiorstwach. Nowe modele umożliwiają nadruk w jednym z dwóch standardów: 

  • termicznym;
  • termotransferowym.

Druk termiczny pozwala na uzyskanie nadruku w kolorze czarnym. Zaletą takich rozwiązań jest niski koszt eksploatacji. Użytkownik drukarki termicznej musi zaopatrzyć się jedynie w odpowiedni papier. Warto wiedzieć, że jest on tańszy od zwykłego papieru nawet o kilkanaście procent. 

Druk termotransferowy jest droższy w użyciu z racji konieczności korzystania ze specjalnej taśmy barwiącej. Jednak ogromną zaletą jest tutaj możliwość uzyskiwania etykiet w kolorze. Drukarki GoDEX często posiadają dwa tryby nadruku co jest ogromnym komfortem dla użytkownika. 

Dlaczego warto wybrać drukarki etykiet GoDEX? 

Bardzo dużą zaletą omawianych tutaj drukarek jest szybkość drukowania, która jest dodatkowo połączona ze świetną jakością otrzymywanych nadruków. Na tej stronie znajdziesz modele, które szybko wydrukują kolorowe logo na Twojej etykiecie. Wysoka rozdzielczość zapewni doskonałą jakość i dbałość o najmniejsze detale. Nowoczesne drukarki GoDEX oferują:

  • wydruki z prędkością ponad 100 mm/s;
  • rozdzielczość 300 DPI;
  • dedykowane oprogramowanie GoLabel do szybkiego projektowania własnych etykiet;
  • czujniki pozwalające na używanie papieru o niestandardowych wymiarach;
  • szczegółową instrukcję oraz gwarancję nawet na 36 miesięcy.

Drukarki etykiet, które tu omawiamy to jakość sama w sobie. Posiadają wysokiej jakości podzespoły, które czynią te drukarki niezawodnymi. Użytkujący je klienci doceniają ten sprzęt przede wszystkim za jego bezawaryjne działanie. W razie jakichkolwiek problemów z zakupionymi modelami można skorzystać z gwarancji, która zawsze rozpatrywana jest na korzyść klienta. 

Łatwa integracja z różnymi systemami

Dużym plusem, który można postawić przy drukarkach etykiet GoDEX jest możliwość łatwego zintegrowania z systemami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie. Tę opcję umożliwiają zastosowane języki programowania GEPL, GZPL oraz EZPL. Dzięki interfejsowi USB oraz RJ45 możesz łatwo połączyć drukarkę z komputerem w celu jej skonfigurowania.