Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drukarki Etykiet GoDEX

Jednym z urządzeń usprawniających prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest drukarka etykiet GoDEX. Charakteryzuje je wydajność i precyzja przy większych nakładach wydruku. Swoje zastosowanie znajdzie przede wszystkim w firmach logistycznych, sklepach internetowych oraz sektorze publicznym.

W tej kategorii znajdują się drukarki biurowe i drukarki przemysłowe serii:

 • ZX - drukarki przemysłowe, stworzone do większych nakładów wydruków, precyzyjne w wydruku np. kodów kreskowych;
 • DT - lekkie i kompaktowe drukarki biurowe, drukują z prędkością nawet do 177 mm/s, nadają się do drukowania etykiet i metek w handlu detalicznym, magazynach oraz służbie zdrowia;
 • GE - seria dostosowana do małych i średnich nakładów wydruków etykiet termicznych i termotransferowych, swoje zastosowanie znajdą w logistyce, transporcie i administracji;
 • G - drukarki z tej serii są przeznaczone do niskich i średnich nakładów, dostosowana do wydruku listów przewozowych, oznaczeń biurowych i kodów kreskowych, drukują z prędkością ponad 100 mm/s;
 • RT - zaawansowane drukarki biurowe, drukująca w wysokiej rozdzielczości 300 DPI, posiadające dedykowany klawisz do kalibracji, ułatwiających zmianę etykiet w urządzeniach;

Drukarka etykiet GoDEX - jakie daje możliwości?

Drukarka do etykiet GoDEX to sprzęt, który pozwala szybko wydrukować naklejkę z kodem kreskowym czy nalepkę z krótkim opisem produktu. Ogromną zaletą drukarek tego typu jest brak tonerów. Za drukowanie odpowiada tutaj temperatura, która w połączeniu z papierem termicznym tworzy wysokiej jakości nadruk. Na tej stronie internetowej znajdziesz świetne drukarki etykiet GoDEX, które służą w wielu przedsiębiorstwach.

Nowe modele umożliwiają nadruk w jednym z dwóch standardów:

 • termicznym,
 • termotransferowym.

Drukarki GoDEX często posiadają dwa tryby nadruku, co jest ogromnym komfortem dla użytkownika. Więcej na temat technologii druku przeczytasz we wpisie Druk termiczny - czym się charakteryzuje i jakie ma zastosowania oraz Na czym polega druk termotransferowy.

Dlaczego warto wybrać drukarki etykiet GoDEX?

Bardzo dużą zaletą omawianych tutaj drukarek jest szybkość drukowania, która jest dodatkowo połączona ze świetną jakością otrzymywanych nadruków. Na tej stronie znajdziesz modele, które szybko wydrukują kolorowe logo na Twojej etykiecie. Wydrukujesz je na etykietach termicznych (drukarki wykorzystujące technologię druku termicznego) i etykietach termotransferowych (drukarki wykorzystujące technologię druku termotransferowego) marki specmark. Wysoka rozdzielczość zapewnia doskonałą jakość i dbałość o najmniejsze detale. Nowoczesne drukarki GoDEX oferują:

 • wydruki z prędkości ponad 100 mm/s;
 • rozdzielczość 300 DPI;
 • dedykowane oprogramowanie GoLabel do szybkiego projektowania własnych etykiet;
 • czujniki pozwalające na używanie papieru o niestandardowych wymiarach;
 • szczegółową instrukcję oraz gwarancję nawet na 36 miesięcy.

Drukarki etykiet GoDEX to jakość sama w sobie. Posiadają wysokiej jakości podzespoły, które czynią te drukarki niezawodnymi. Użytkujący je klienci doceniają ten sprzęt przede wszystkim za jego bezawaryjne działanie. W razie jakichkolwiek problemów z zakupionymi modelami można skorzystać z gwarancji, która zawsze rozpatrywana jest na korzyść klienta.

Łatwa integracja z różnymi systemami

Dużym plusem, który można postawić przy drukarkach etykiet GoDEX, jest możliwość łatwego zintegrowania z systemami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie. Tę opcję umożliwiają zastosowane języki programowania GEPL, GZPL oraz EZPL. Dzięki interfejsowi USB oraz RJ45 możesz łatwo połączyć drukarkę z komputerem w celu jej skonfigurowania.

pixel