Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zmiana języka

Taśmy do drukarek Phomemo seria M0

W tej kategorii znajduje się bogaty asortyment taśm termicznych do drukarek Phomemo serii M0, które są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje wydrukować zarówno cienkie paski z opisami, jak i szersze etykiety z notatkami. Taśmy te są kompatybilne z modelami Phomemo M02, M02 Pro, M02S, a także z serią M03.

Termiczne taśmy serii M0

Taśmy termiczne charakteryzują się wysoką jakością druku, pozwalając na wyraźne i trwałe wydruki (więcej na temat tej technologii przeczytasz we wpisie Druk termiczny - czym się charakteryzuje i jakie ma zastosowania). Można na nich wydrukować zarówno czarno-białe zdjęcia, jak i czytelne notatki, co sprawia, że są one idealne nie tylko do zastosowań biurowych, ale również do celów edukacyjnych.

Rodzaje taśm serii M0

Dostępne są m. in. 53 mm półprzezroczystą taśmę termiczną, która jest dostępna w rolkach o długości 2,5 m. Dostępne są również inne warianty taśm, w tym kolorowe, a także z efektem połysku, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji. Taśmy te są wyposażone w klej, umożliwiając łatwe przyklejanie etykiet w dowolnym miejscu. Dodatkowo cechują się one długotrwałością – wydruki mogą pozostać czytelne nawet przez 20 lat, pod warunkiem przechowywania w odpowiednich warunkach, tj. z dala od bezpośredniego światła słonecznego i wysokich temperatur.

pixel