Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zmiana języka

Etykiety do drukarek

  • z 41

Jak dobrać etykiety do drukarki etykiet?

Etykiety do drukarek są materiałem eksploatacyjnym o zdefiniowanym rozmiarze, a na rolce znajduje się określona liczba naklejek. W przypadku etykiet ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar naklejek dopasowany do ilości tekstu lub wielkości grafik. Więcej nt. etykiet dla drukarek etykiet znajdziesz we wpisie Taśma czy etykieta? Różnice i zastosowanie.

Etykiety na uchwycie i bez uchwytu

Etykiety do drukarek etykiet występują w postaci rolek. Etykieta charakteryzuje się tym, że jej rozmiar (długość i szerokość) jest zawsze zdefiniowany. Rolki z etykietami w zależności od serii drukarek, do której są przeznaczone, mogą występować na rolkach z uchwytem lub bez uchwytu. Czy posiadając drukarkę etykiet, w której etykiety mocowane są na uchwycie, trzeba zawsze takie kupować? Niekoniecznie. W tej kategorii znajdziesz etykiety marki specmark, których uchwyt można otworzyć i wymieniać tylko same rolki z etykietami. Wybierając ten wariant, należy mieć na uwadze, że każdy uchwyt jest dedykowany do danego rozmiaru rolki z etykietami i nie można stosować ich zamiennie.

Zastosowanie etykiet do drukarek etykiet

W handlu, produkcji, logistyce, wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z towarem, istotne jest prawidłowe oznakowanie. Identyfikacja to najczęściej kod kreskowy, ale nie brak także innych oznaczeń, charakterystycznych dla poszczególnych branż. Etykiety różnego rodzaju muszą być dostępne od ręki, dlatego jednym z podstawowych urządzeń w magazynach, punktach przeładunkowych czy placówkach handlowym pozostają różne rodzaje drukarek do etykiet. Jednak konieczność ich stałego używania nie musi oznaczać wysokich kosztów - etykiety do drukarek są obecnie na wyciągnięcie ręki w postaci zamienników bardzo wysokiej jakości.

Materiały eksploatacyjne do drukowania etykiet

Oferujemy wysokiej jakości etykiety do drukarek DYMO, Brother, AIMO, Seiko, GoDEX, Zebra oraz Epson. Zadbaliśmy o to, by były w pełni dopasowane nie tylko do poprawnego działania w dedykowanych urządzeniach, ale także by niczym się nie różniły w jakości wydruku od firmowej etykiety.

pixel