Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zmiana języka

Taśmy do drukarek etykiet Brady

Kategoria dotycząca taśm do drukarek Brady zawiera alternatywną eksploatację dopasowaną do drukarek etykiet Brady, nieodbiegające jakością od oryginalnych taśm. Materiały alternatywne posiadają unijny certyfikat RoHS i są kompatybilne z następującymi modelami drukarek etykiet Brady: BMP21, BMP21-PLUS, BMP21-LAB, LABPAL oraz ID PAL. W ofercie można znaleźć przede wszystkim laminowane taśmy do drukarek Brady w kolorze białym z czarną czcionką. Oferują one najwyższą, bezstratną jakość wydruku, podobną do tej, którą można uzyskać w profesjonalnej drukarni. Taśmy mają standardową szerokość 12,7 mm lub 19,05 mm i mają maksymalną długość 6,4 m.

Zastosowania taśm do drukarek Brady

Taśmy do drukarek Brady są elastyczne i swoje zastosowanie znajdują w oznakowaniu przedmiotów w przestrzeni domowej, biurowe i magazynowej. Na ich powierzchni powstają trwałe i wyraźne oznaczenia, odporne na wilgoć i zabrudzenia. Sprawdzą się również w boju m.in. w:

  • branży instalatorskiej,
  • na hali produkcyjnej,
  • w laboratorium.

O marce Brady

Brady to renomowana, amerykańska korporacja, wytwarzająca najwyższej jakości produkty i rozwiązania pomocne w identyfikacji i ochronie ludzi oraz miejsc pracy. Firma oficjalnie działa na rynku od 1984 roku, choć faktycznie spółka powstała dużo wcześniej, bo już w 1914 roku. Brady jest znana m.in. z produkcji profesjonalnych drukarek etykiet (także przenośnych), sprawdzających się doskonale również przy tworzeniu naklejek, wlepek, karteczek na prezenty, czy też banderoli.

pixel