Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drukarki Etykiet Przenośne AIMO

Drukarki etykiet AIMO przenośne to rozwiązania, które znajdą swoje zastosowanie w przestrzeni biurowej, pracy w terenie, magazynach oraz w domach. Są one idealnym narzędziem dla osób poszukujących efektywnych sposobów na organizację przestrzeni i precyzyjne znakowanie różnego rodzaju przedmiotów.

Zastosowanie przenośnych drukarek AIMO

Przenośne drukarki AIMO dzięki swojej mobilności sprawdzą się jako tanie i bezprzewodowe urządzenie dla początkujących elektryków. Dzięki wytrzymałym taśmom wydrukują etykiety do opisów rozdzielnic, kabli i innych elektrycznych elementów. Swoje zastosowanie znajdą również w zaciszu domowym. Za pomocą wydrukowanych, czytelnych opisów uporządkujesz swoją domową przestrzeń i zadbasz o świeżość produktów spożywczych.

Trwałe opisy pod ręką

Ten sprzęt wykorzystuje do druku etykiet technologię druku termotransferowego, o którym więcej na jego temat przeczytasz we wpisie Na czym polega druk termotransferowy. Etykiety wydrukowane tą technologią są odporne na wodę, czynniki zewnętrze i kontakt ze światłem słonecznym. Nie potrzeba żadnych tuszy czy tonerów, jedynym kosztem jest kasetka z taśmą TZe, która wystarcza na długo.

pixel