Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etykiety termiczne do drukarek

  • z 17

W ofercie naszego sklepu są etykiety termiczne kompatybilne z wieloma markami drukarek etykiet. Eksploatacja zebrana w tej kategorii to etykiety do drukarek AIMO, ZEBRA, GoDEX, Epson, Casio i Brady. Do tych urządzeń pasują etykiety na rolkach bez uchwytów, ponieważ znajdują się w środku etykieciarek.

Do wykonania nadruku wystarczają same etykiety, ponieważ wydruk powstaje pod wpływem ciepła głowicy. Taki wydruk jest wytrzymały i czytelny przez długi czas. W porównaniu do paragonu etykiety termiczne charakteryzują się dłuższą wytrzymałością na blaknięcie, jednak po dłuższym czasie naświetlania przez promienie UV papier zżółknie, a treść będzie mniej czytelna. Więcej na temat druku termicznego przeczytasz we wpisie Druk termiczny - czym się charakteryzuje i jakie ma zastosowania.

Zastosowanie etykiet termicznych

Wydruki na etykietach termicznych znajdą zastosowanie w wielu branżach. Przede wszystkim w branży e-commerce podczas przygotowania zamówienia do wysyłki, jako etykieta kurierska. Sprawdzą się również w magazynach do oznakowania półek z produktami. Daje to efekt lepiej zorganizowanej pracy i skutkuje szybszą wysyłką do klienta. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w biurze do opisywania teczek i segregatorów z dokumentami, umowami i fakturami. Z dostępnych rozmiarów są również etykiety przygotowane pod adresowanie listów, co również poprawia komfort pracy.

Kompatybilne z wieloma drukarkami

Dzięki braku uchwytu, rolki z etykietami wszelkiego rodzaju z tej kategorii pasują do wielu drukarek etykiet. Podczas zakupu drukarki AIMO, ZEBRA, GoDEX, Epson, Casio czy Brady nie musisz martwić się o dopasowanie eksploatacji. W przypadku urządzeń tych marek ważne jest tylko dobranie odpowiedniego rozmiaru do potrzeb.

pixel