• DYMO

  • Rozpocznij od wyboru parametrów

Taśmy i etykiety DYMO - zamienniki

 

Nasz sklep oferuje Państwu etykiety oraz taśmy DYMO w formie zamienników. Przygotowaliśmy dla Was szeroki asortyment, dzięki czemu mamy gwarancję, że każdy klient znajdzie u nas materiały eksploatacyjne kompatybilne z posiadaną przez siebie drukarką etykiet.

 

Wśród naszego asortymentu znajdziesz zamienniki z serii D1 zróżnicowane ze względu na rozmiar oraz kolor oprócz najpopularniejszego połączenia czarnego nadruku i białego tła mamy w ofercie także inne pozwalające Państwu spersonalizować wybór. Każdy dostępny u nas zamiennik zapewnia wysoką, satysfakcjonująca nawet najbardziej wymagające osoby, jakość wydruku. Oferowane przez nas materiały eksploatacyjne tego typu odporne są na promieniowanie UV oraz wilgoć. Świetnie sprawdzą się na większości materiałów takich drewno, metal czy plastik.

 

Oferujemy także taśmy do wytwarzania etykiet LabelWriter, które wykorzystują technologię drukowania termicznego. Są one pakowane w specjalne rolki, dzięki którym szybko i łatwo można wydrukować etykiety w dowolnej ilości. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kilka typów etykiet tego rodzaju. Oferujemy produkty uniwersalne, które świetnie nadają się do większości zastosowań oraz etykiety usuwalne, plastikowe czy wreszcie te pozbawione kleju. Oferowane przez nas etykiety z pewnością spełni Państwa oczekiwania.


W naszej ofercie znajdują się również taśmy do urządzeń Rhino dostępne w formie rurek termokurczliwych. Wykorzystuje się je głównie przy opisywaniu kabli w trudnych warunkach. Odporne są na ekstremalne temperatury z zakresu od 55 do 135°C. Materiał tego typu ściśle przylega do powierzchni.

Najwyższej jakości zamienniki taśm i etykiet DYMO

Jesteśmy pewni, że nasze produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferowany asortyment jest w 100% zgodny z modelami urządzeń drukujących. Zadowolenie naszych klientów to dla nas największa wartość.

 

W naszej ofercie zamienników taśm i etykiet do drukarek DYMO znajdą Państwo produkty serii taśm D1, Rhino, LabelWriter, LetraTag, aluminiowe do wytłaczania oraz Omega 3D. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dostępne były produkty w szerokiej gamie kolorystycznej oraz kompatybilne z wieloma modelami. Kupując w naszym sklepie, zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości obsługi oraz szybkiej wysyłki.

 

W przypadku wątpliwości chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.