Drodzy Klienci, informujemy, że w chwili obecnej mogą występować drobne problemy techniczne. Dziękujemy za wyrozumiałość!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etykiety do drukarek DYMO LW

  • z 3

Etykiety do drukarek DYMO LW są rozwiązaniem dedykowanym do szerokiej gamy zastosowań, od biurowych po przemysłowe. Dzięki wysokiej jakości i różnorodności rozmiarów, etykiety te idealnie nadają się do wielu czynności organizacyjnych i identyfikacyjnych.

Kompatybilne etykiety termiczne LW

Kluczową cechą etykiet DYMO LW jest ich kompatybilność z większością drukarek DYMO LabelWriter, w tym modelami 450, 460 oraz 4XL. Są również kompatybilne z drukarkami stacjonarnymi AIMO. Unikalnym atutem jest brak potrzeby używania drogich i brudzących tuszy, ponieważ druk odbywa się metodą termiczną, o której więcej przeczytasz we wpisie Druk termiczny - czym się charakteryzuje i jakie ma zastosowania.

Zastosowania dla etykiet LW

Dostępne są różne typy etykiet, takie jak uniwersalne, adresowe, na dyskietki, identyfikatory, okrągłe, a także specjalne wersje, np. dla cateringu, branży optycznej, jubilerskiej, aptekarskiej, a nawet do zarządzania magazynem czy do identyfikacji osób. Różnorodność etykiet obejmuje też opcje kolorystyczne oraz różne typy klejów, co pozwala na dostosowanie ich do konkretnych potrzeb i powierzchni. Etykiety te są estetyczne, czytelne i wytrzymałe, co jest kluczowe w wielu zastosowaniach.

Etykiety specmark

Oferujemy zarówno oryginalne etykiety DYMO, jak i wysokiej jakości alternatywne etykiety specmark, zapewniając dużą dostępność i szybką wysyłkę. Jest to ważne dla firm, które polegają na terminowości i ciągłości dostaw materiałów eksploatacyjnych, takich jak etykiety do drukarek.

pixel