Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etykiety do drukarek Phomemo serii D30

W kategorii etykiet Phomemo serii D30 znajduje się szeroki wybór produktów, które idealnie dopasowują się do potrzeb użytkowników domowych. Etykiety termiczne, dostępne w różnych rozmiarach, w tym popularnym formacie 14 mmx50 mm, są specjalnie zaprojektowane do pracy z drukarkami Phomemo D30. Dzięki wykorzystaniu specjalnego chipa drukarka automatycznie rozpoznaje rozmiar i kształt etykiety, co gwarantuje precyzję i wysoką jakość wydruku.

Małe etykiety, wiele zastosowań

Drukarki Phomemo D30 cechują się kompaktowymi rozmiarami oraz łatwością obsługi. Dzięki technologii druku termicznego i zasilaniu baterią są to urządzenia przenośne idealne do użytku w różnych środowiskach. Szerokość obsługiwanych taśm waha się od 6 mm do 14 mm, co zapewnia elastyczność w doborze odpowiednich etykiet dla różnorodnych zastosowań. Etykiety znajdują zastosowanie w zaciszu domowym oraz w wielu branżach, takich jak e-commerce, branża optyczna, jubilerska oraz elektryczna.

Etykiety w formie flagi

Wśród rodzajów etykiet do drukarek Phomemo D30 jest eksploatacja, która po zadrukowaniu na dwóch stronach powstaje flaga. Wystarczy zakleić ją bezpośrednio na kablu, zwracając uwagę na to, aby kabel znajdował się w miejscu powstałej pętelki.

pixel