• Taśmy do drukarek Brother

Taśmy do drukarki Brother to produkt, który zastosowanie znajdzie nie tylko w biurach, przedsiębiorstwach, ale także w domach prywatnych. Wysoko jakościowe, trwale wykonane taśmy pozwalają na drukowanie barwnych, przykuwających wzrok etykiet. 

W jaki sposób można wykorzystać proponowane przez nas taśmy? 

  • Oznaczanie akt osobowych, ale także notatników, 
  • Podpisywanie pojemników z dokumentami, szafek, półek, 
  • Określanie przestrzeni, np. w biurze, 
  • Personalizacja ważnych przedmiotów 

Wykorzystując taśmy do drukarki Brother możesz stworzyć również własne, unikatowe dzieło, ozdobić nudne dotychczas elementy swojego domu. Osoby. które w wolnym czasie zajmują się scrapbokingiem często wykorzystują ten produkt. 

  • Rozpocznij od wyboru parametrów

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE 

Konsumenci chętnie decydują się na produkty tej marki, ponieważ wyróżnia je porządne, trwałe wykonanie i przystępna, konkurencyjna cena. Technologia, zastosowana w taśmach, pozwala na drukowanie estetycznych etykiet bez użycia tuszu. Są one również banalnie proste w użyciu. Proponujemy na naszej stronie zróżnicowane rozmiary taśm, począwszy od 50 mm szerokości, a kończąc na 9 mm. Długość wszystkich taśm, dostępnych na naszej stronie, wynosi 5 metrów, dzięki czemu wystarcza na naprawdę długo. Taśma czyszcząca Brother z kolei dba o to, aby wydrukowane etykiety były w jak najlepszej jakości. Jest banalnie prosta w użyciu. Wystarczy włożyć ją z tyłu drukarki. Po umieszczeniu rolka automatycznie zajmuje się czyszczeniem głowicy Twojej drukarki, przeznaczonej do druku etykiet.Taśmy sprawdzą się również w drukarkach, przeznaczonych do druku zdjęć samoprzylepnych. 

CO WYRÓŻNIA TAŚMY DO DRUKARKI BROTHER? 

Wysoka jakość wykonania, trwałość to tylko niektóre z zalet taśm do drukarki Brother.  Klienci zwracają uwagę również na ich korzystną cenę. Długość taśm sprawia, że wystarczają na naprawdę długo. Różne możliwości w zastosowaniu taśm to ich kolejna, niezaprzeczalna zaleta.  W naszym sklepie dostępny jest zamiennik taśmy Brother każdego rodzaju. W asortymencie posiadamy szereg produktów z serii TZe oraz DK. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że znajdziecie u nas wszystko, czego potrzebujecie.  Dodatkowo wśród oferowanych przez nas taśm znajdują się produkty z serii Flexi. Są one niezwykle odporne na ścieranie oraz działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Taśmy te używane są najchętniej na ostro zagiętych powierzchniach. Zamienniki Flexi świetnie nadają się do oznaczania rur czy kabli. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także standardowe laminowane produkty, które kompatybilne są z drukarkami P-Touch. Dla osób chcących mieć 100% gwarancji trwałości proponujemy zamienniki TZe ze specjalnym mocnym klejem. Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, w naszym sklepie pojawiają się co jakiś czas nowości. Jedną z nich są produkty wykorzystujące zjawisko fluorescencji. Drugą grupę zamienników taśm Brother stanowi  seria DK. Wśród nich wyróżnić można etykiety oraz taśmy ciągłe. Zamienniki te stosuje się w drukarkach typu QL.

Dlaczego Warto wybrać ofertę Strefadrukarek?

Wybierając ofertę naszego sklepu, macie Państwo gwarancję ogromnej różnorodności. Oferujemy bowiem taśmy i etykiety w wielu wariantach kolorystycznych. Zamienniki materiałów eksploatacyjnych z serii TZe dostępne są u nas w standardowych kolorach nadruku i tła (czarny na białym) oraz wielu innych, takich jak złoty na czarnym czy czerwony na białym. Wszystkie oferowane w naszym sklepie taśmy zamienne do drukarek Brother wyróżnia bardzo wysoka jakość oraz wytrzymałość niczym nieustępująca odporności oryginalnych materiałów od producenta.

Zależy Ci na najwyższej jakości zamiennikach taśm i etykiet do drukarek marki Brother? Poznaj naszą ofertę! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i chcąc sprostać oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy naszą ofertę.

Wybieraj spośród zamienników 

Nasz sklep to tysiące ofert wyselekcjonowanych producentów zebranych w jednym miejscu. To wszystko, aby ułatwić wybór najlepszego rozwiązania naszym klientom. Największym atutem posiadanego przez nas asortymentu jest najwyższa światowa jakość oferowanych produktów. Zachęcamy do zastosowania zaawansowanych filtrów wyszukiwania, które znacznie ułatwią odnalezienie rozwiązania kompatybilnego ze sprzętem i dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów oraz przejrzystą politykę zwrotów. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Posiadasz drukarkę marki Brother, ale nie jesteś pewny, jakie zamienniki etykiet i taśm powinieneś wybrać? Napisz lub zadzwoń, nasi eksperci są zawsze gotowi, by Ci pomóc.