Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zmiana języka

Taśmy do drukarek etykiet Casio

  • z 2

Kategoria z taśmami do drukarek Casio zawiera materiały eksploatacyjne kompatybilne z etykieciarkami marki Casio. Zarówno w ofercie mamy taśmy od producenta Casio, jak i eksploatację alternatywną marki specmark. Charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną.

W naszym asortymencie posiadamy taśmy:

  • XR|PT - taśmy dopasowane do drukarek etykiet Casio z oznaczeniem KL, oznaczenie XR to oznaczenie produktu oryginalne, natomiast PT oznacza produkt alternatywny, który nie odbiega jakością od oryginału, zapewniając wysoką wydajność w dopasowanym sprzęcie, maksymalna szerokość taśmy to 24 mm.

Zamienniki taśm do Casio

Wybieraj spośród najwyższej jakości alternatywnej eksploatacji do drukarek marki Casio. Przygotowaliśmy ofertę wysokiej jakości zamienników marki specmark, które są w pełni kompatybilne ze sprzętem. Oferowane zamienniki taśm Casio mogą konkurować z oryginałami, a są przy tym nawet o 60% tańsze.

Alternatywna eksploatacja najwyższej klasy do Casio

Sprawdź aktualną ofertę taśm do drukarek Casio i wybierz najlepszą! W ofercie taśmy o szerokości 6 mm, 9 mm, 12 mm i 18 mm. Znajdziecie produkty dostosowane do popularnych modeli drukarek. To bardzo ważne, aby do sprzętu wysokiej jakości, dobierać takie same materiały, ponieważ znacznie obniża to ich eksploatację oraz wpływa na wydajność pracy Twojej drukarki. Gwarantujemy, że nasze produkty są najwyższej jakości. Są to zamienniki, które nie ustępują oryginałom.

pixel