• Czytnik kodów kreskowych

Czytniki kodów kreskowych to urządzenia niezbędne we współczesnym handlu. Ułatwia szybkie i sprawne skanowanie produktów w sklepach, magazynach, hurtowniach. Wykorzystuje się je także w bibliotekach, hotelach, placówkach medycznych oraz różnych systemach bezpieczeństwa. Światło lasera czytnika tworzy cienką wiązkę, którą przesuwa się wzdłuż kodu kreskowego umieszczonego na produkcie. 

W ofercie znajdują się bezprzewodowe i przewodowe czytniki kodów kreskowych sprawdzonych producentów specjalizujących się w ich produkcji. Są one przystosowane do pracy w różnych obiektach handlowy, a także innych miejscach. W ofercie znaleźć można także małe ręczne, przenośne skanery kodów. Wszystkie urządzenia są łatwe w obsłudze, precyzyjne i trwałe. Dzięki bogatemu asortymentowi można znaleźć czytnik, który idealnie sprawdzi się w konkretnym miejscu pracy. W razie trudności z wyborem odpowiedniego modelu można skorzystać z fachowej pomocy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zawsze służą radą. 

  • Rozpocznij od wyboru parametrów

129.00 -31%
89.00
129.00 -31%
89.00

Dlaczego Warto wybrać czytnik kodów kreskowych?

Czytniki kodów kreskowych umożliwiają błyskawiczne ustalenie ceny produktów. Są podstawowym narzędziem w trakcie procesu sprzedaży detalicznej oraz podczas przeprowadzania inwentaryzacji. Markety i hurtownie o różnych profilach korzystają z szybko skanujących kody czytników. Czytniki znajdują swoje zastosowanie także w magazynach, szpitalach i bibliotekach. Najczęściej stosowaną technologią odczytu są światła w postaci pojedynczej linii. Cienka wiązka laserowa, która jest emitowana przez czytnik, przejeżdżając po paskach kodu znajdującego się na produkcie, pozwala odczytać jego cenę. Niektóre czytniki pozwalają na zeskanowanie kodu nawet z odległości kilkudziesięciu metrów. 

Cena czytnika kodów kreskowych

Oferowane czytniki mają niską cenę w stosunku do jakości, którą mogą się pochwalić. Zakupić można czytniki bezprzewodowe, które charakteryzuje lekkość i poręczność. Wszystkie czytniki są wykonane z wytrzymałych materiałów, zapewniających długoletnie użytkowanie i bezawaryjną pracę. Są odporne na upadki z wysokości. Posiadają pamięć wewnętrzną, która pozwala na zapamiętanie kilku tysięcy kodów. Czytniki dostępne w naszej ofercie obsługują różnego typu kody, także kody odwrócone. W czytnikach zapewniona jest współpraca z komputerami, dzięki możliwości podłączenia złączy na USB. Na uwagę zasługuje także ergonomiczny design oferowanych urządzeń. Czytniki kodów kreskowych są bardzo proste w obsłudze.