Drodzy Klienci, informujemy, że w chwili obecnej mogą występować drobne problemy techniczne. Dziękujemy za wyrozumiałość!
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Taśmy do drukarek etykiet

  • z 29

Jaką taśmę do drukarki etykiet wybrać?

Taśmy do drukarek to ciągły odcinek papieru lub folii, który ma określoną szerokość i długość nadruku, którą możemy określić sami ustawiając wielkość wydruku na drukarce, komputerze lub telefonie. Większość modeli drukarek etykiet ma możliwość ustawienia i wykonania nadruku do 1 metra.

Taśmy mogą występować w formie rolki lub kasetki, co ma związek m.in. z technologią druku, jaką można wykonać na nich nadruk oraz jego przeznaczeniem. Istotnym parametrem przy wyborze taśmy jest jej szerokość, ponieważ każdy model drukarki ma określony maksymalny zakres obsługiwanych szerokości rolek, a informacja o tym znajduje się na karcie produktu. Więcej nt. zastosowania znajdziesz we wpisie Taśma czy etykieta? Różnice i zastosowanie.

Taśma z uchwytem

Taśmy do niektórych modeli drukarek etykiet są w formie rolek na uchwytach. Korzystając z oferty na taśmy z uchwytem marki specmark, bezproblemowo można zdemontować uchwyt i wykorzystać go do rolki bez uchwytu. Należy przy tym pamiętać, że każdy uchwyt jest dedykowany do danego rozmiaru rolki z taśmą i nie można stosować ich zamiennie.

Taśmy do drukarek etykiet - o produkcie

Nasz sklep oferuje najlepszej jakości oryginały i zamienniki taśm do drukarek. Posiadamy szeroki wybór zamienników do drukarek rozpoznawalnych marek: DYMO, Brother oraz Casio. Popularnym modelem jest taśma TZE 231, którą znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Wybieraj najlepsze zamienniki taśm do drukarek etykiet

Dostępne w naszym sklepie zamienniki są w pełni kompatybilne z urządzeniami popularnych marek. Dzięki opcji filtrowania na stronie naszego sklepu można w prosty sposób dobrać rozwiązanie idealne do swoich potrzeb. Oferujemy możliwość sortowania po parametrach: kolor etykiety, kolor nadruku, szerokość, rodzaj, rozmiar, materiał, rodzaj kleju, ilość etykiet na rolce, średnica przewodu. Najlepsze zamienniki i oryginalne taśmy do popularnych drukarek oraz 100% kompatybilne ze sprzętem.

pixel