Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etykiety na arkuszach

  • z 6

Etykiety na arkuszach to rozwiązanie dla klientów korzystających ze standardowych drukarek atramentowych lub laserowych. Arkusze z etykietami samoprzylepnymiw rozmiarze A4, podzielone na różne formaty i kształty. Swoje zastosowanie znajdą jako naklejki adresowe, kody kreskowe, etykiety na segregatory. Odpowiedni sposób, by wydrukować kilkanaście etykiet naraz, oszczędzając w ten sposób sporo czasu.

Etykiety na arkuszach występują w różnych kształtach, takich jak prostokątne, kwadratowe, okrągłe, jubilerskie, a nawet w formie flag na kable. Występują również w różnych wariantach kolorystycznych. Sprawdzą się do opisywania produktów, oznakowania kabli, a nawet przygotowania samoprzylepnych identyfikatorów. Doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i w firmie.

Brązowe etykiety na arkuszach

W naszej ofercie znajdują się brązowe etykiety wykonane w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Posiadają certyfikat FSC, a to oznacza, że podlegają pełnej utylizacji jako odpad papierowy. Naklejone nadają nowoczesny i naturalny wygląd. Etykiety te są do bezproblemowego zadruku w drukarkach atramentowych, laserowych, kolorowych laserowych i kopiarkach.

pixel