Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Taśmy do drukarek Phomemo

Taśmy do drukarek Phomemo to propozycja dla osób tworzących własne notatki, interesujące się bullet journalem, chcące opisywać w swoim stylu. Eksploatacja ta jest dopasowana do mini drukarek etykiet Phomemo. Szerokość eksploatacji oraz serię należy dopasować do odpowiedniego modelu drukarki.

W naszej ofercie znajdują się taśmy serii:

  • M0 - taśmy termiczne, występują w wielu wariantach kolorystycznych, są wykonane z papieru lub tworzywa sztucznego, dopasowane są do mini drukarek Phomemo serii M03 oraz serii M02, maksymalna szerokość taśmy to 80 mm (do drukarek Phomemo M03).

Cechy taśm Phomemo

Cechą charakterystyczną taśm termicznych dla drukarek Phomemo jest bardzo duży wybór kolorów oraz rozmiarów, dzięki czemu z łatwością dostosujemy produkt do naszych potrzeb. Wytrzymałość kleju, odporność na wilgoć oraz ścieranie to tylko nieliczne z korzyści, które zyskujemy, decydując się na zakup taśm dedykowanych do drukarek z serii M02.

Taśmy termiczne do notatek

Na samą myśl o robieniu notatek w szkole lub na studiach boli cię ręka? Mamy na to sposób! Mini drukarki Phomemo serii M0 oraz pasujące do nich taśmy to nasze rozwiązanie. Na taśmach o szerokości 50 mm i długości 3 metrów przygotujesz wiele materiałów do nauki. Wystarczy pobrać aplikację na telefon, zrobić zdjęcie potrzebnego zagadnienia lub szybko wpisać go do aplikacji. Drukarka wydrukuje gotową, czytelną notatkę, z której możesz przygotować się na trudny test.

pixel