Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drukarki Etykiet GoDEX DT

W tej kategorii znajdują się przemysłowe drukarki GoDEX DT. To zaawansowane urządzenia, które spełniają różnorodne potrzeby w zakresie druku etykiet. Modele te wykorzystują technologię druku termicznego, umożliwiając szybkie i wydajne tworzenie etykiet, m.in. w sklepach detalicznych.

Dostępne interfejsy w serii DT

Pomimo niewielkich rozmiarów i przystępnej ceny, modele GoDEX DT, takie jak DT2x i DT4x, wyposażone są w interfejsy USB, Ethernet i szeregowy RS-232, co czyni je odpowiednimi do szerokiego zakresu zastosowań, w tym logistyki, opieki zdrowotnej i drukowania paragonów w handlu detalicznym.

Drukowanie termiczne

Drukarki przemysłowe GoDEX DT wykorzystują technologię druku termicznego (o którym więcej przeczytasz we wpisie blogowym Druk termiczny - czym się charakteryzuje i jakie ma zastosowania), zapewniając wydajność i niezawodność potrzebną w różnych zastosowaniach przemysłowych. Jedyny koszt eksploatacji do etykiety termiczne i nie ma potrzeby zakupu dodatkowych tuszy. Są to kompaktowe, lekkie drukarki, idealne do drukowania etykiet, paragonów, biletów i tagów.

pixel