Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etykiety do drukarek Phomemo serii D30S

W kategorii etykiet Phomemo serii D30S to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobów na kolorowe opisy. Etykiety te są kompatybilne z drukarkami Phomemo D30S, które są dostępne w formie pandy, świnki i misia, co dodaje im wyjątkowego charakteru.

Rodzaje etykiet DCP

Etykiety te są wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, gwarantującego ich trwałość i odporność na ścieranie. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Kolor druku na tych etykietach to czarny, co zapewnia wyraźność i czytelność nadruków. Nadruk na etykietach jest czarny, ponieważ powstaje wskutek technologii druku termicznego. Na czym konkretnie polega dowiesz się z wpisu Druk termiczny - czym się charakteryzuje i jakie ma zastosowania.

Zastosowanie etykiet do Phomemo D30S

Kolorowe etykietki DCP sprawdzą się przede wszystkim do użytku domowego oraz dla dzieci, zwłaszcza w wieku szkolnym. Dzięki naklejkom oznaczysz półki z ubraniami dziecka oraz w oryginalny sposób opiszesz przybory, zeszyty i książki młodego ucznia.

pixel