Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria

  • z 2

Akcesoria - co wybrać?

W naszym asortymencie znajdują się również akcesoria dopasowane do urządzeń z naszej oferty. Wśród nich mamy akcesoria do drukarek etykiet, które są dopasowane pod konkretne modele i marki etykieciarek. Szczególnie przydatne dla firm, elektryków i użytkowników domowych, gdzie stosowane są etykiety, naklejki i oznaczenia.

Etui do drukarek ręcznych

Poręczne etui to świetne rozwiązanie w przypadku przenośnych i kieszonkowych drukarek. To solidne zabezpieczenie, gdy chcemy zabrać sprzęt ze sobą w podróż lub często użytkujemy go w domowym zaciszu. Etui jest lekkie i dopasowane do konkretnych modeli. W naszej ofercie mamy m.in. etui do drukarek Phomemo T02, które mają kształt króliczych uszu w trzech kolorach: białym, różowym i zielonym.

Zasilacz czy akumulator?

Dobierając sobie zasilanie, należy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób jest ładowane urządzenie. Takie informacje znajdują się zarówna na karcie produktu, jak i w instrukcji obsługi.

Jak wyczyścić drukarkę etykiet??

W naszej ofercie znajdują się karty i zestawy czyszczące do głowic drukarek. Usuwają zanieczyszczenia z głowicy drukującej, płyty dociskowej i ścieżki etykiet wewnątrz drukarek. Utrzymanie głowicy w czystości polepszy jakość wydruku. Przy intensywnej eksploatacji zaleca się czyszczenie głowicy co miesiąc.

pixel