• Sposoby płatności

AKCEPTOWANE SPOSOBY PŁATNOŚCI: 

  • płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki
  • płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy: 
    ING Bank Śląski na numer konta 34 1050 1070 1000 0090 3264 2119
  • płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Dotpay.pl (www.dotpay.pl) oraz Przelewy24 (www.przelewy24.pl)
  • odroczony termin płatności - dostępny dla zweryfikowanych kontrahentów oraz jednostek budżetowych.

 

 TERMIN PŁATNOŚCI: 

  • w przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
  • w przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

Płatności Dotpay to szybkie, wygodne i bezpieczne płatności internetowe. Dotpay oferuję aż 143 kanałów płatności. Oferowane rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne. Jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

 channel_logos2.png

 

Płatności Przelwy24 - Przelewy bankowe stanowią 80-90% płatności online realizowanych w polskim e-commerce. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, serwis Przelewy24 gwarantuje
w pełni automatyczną obsługę 286 banków, co stanowi obecnie najszerszą ofertę na polskim rynku e-płatności.


flaga-wszystkie-metody.png


Płatności imoje
- Płatności online bezpieczne jak w banku!
To pierwsza i jedyna w Polsce bramka płatnicza dostarczana przez bank! W imoje dostępne są wszystkie najpopularniejsze metody płatności, by klienci mogli płacić tak jak im wygodnie: BLIK, natychmiastowe przelewy, karty płatnicze.

485x115-M-.png