• Zakupy na raty

raty_info_web_baner-1-.jpg

Zakupy na raty? U nas to możliwe

W trosce o naszych klientów umożliwiamy przeprowadzanie zakupów na raty. Zdajemy sobie sprawę, że wielu klientów niejednokrotnie chce skorzystać z takiej możliwości, dlatego też wychodzimy Wam naprzeciw jeszcze bardziej ułatwiając  zakupy w naszym sklepie.


Chcesz zrobić wielkie zakupy? Zapłać w ratach

W naszym sklepie za opłaty w postaci przelewów odpowiadają serwisy DotPay oraz Przelewy 24. Każdy z nich obsługuje wszystkie najważniejsze banki, dzięki czemu nie ma obaw, że którykolwiek z klientów nie będzie mógł skorzystać z tego rodzaju płatności.

Zakupy na raty to nic trudnego

W przypadku serwisu Przelewy24 dokonanie zakupu na raty zajmuje jedynie kilkanaście minut.

  1. W pierwszej kolejności jako formę płatności należy wybrać e-raty. Wtedy zostaniemy przeniesieni na stronę internetową banku, gdzie wypełnimy wniosek kredytowy. Następnie zostaniemy z powrotem przekierowani na stronę sprzedaży, otrzymując potwierdzenie złożenia wniosku, który trafia do banku.
  2. Po pozytywnej weryfikacji przez bank, otrzymamy z niego umowę kredytową do akceptacji w formie on-line. Po zaakceptowaniu umowy sklep otrzymuje od banku informację na ten temat i ma pewność, że może wysłać towar do klienta.
  3. W ostatnim kroku bank dokonuje sfinansowania umowy kredytowej.


W podobny sposób przebiegają zakupy na raty poprzez serwis DotPay. Po wybraniu opcji zakupu poprzez e-raty, zostaniemy przeniesieni na stronę banku, gdzie występujemy o udzielenie kredytu. Po pozytywnej opinii banku, będziemy mogli dokonać zakupu, zaś serwis DotPay natychmiast przeleje pieniądze za dany towar. Cały proces kredytowy przebiega całkowicie on-line, bez konieczności wychodzenia z domu i fizycznego podpisywania żadnych umów. Dzięki temu klient nie musi martwić się zbędnymi formalnościami. Decydując się na zakupy w systemie ratalnym będziemy mieli również możliwość zobaczenia wysokości rat. Dzięki specjalnym kalkulatorom ratalnym, nie zostanie zaskoczeni kosztami rat oraz ich wysokością.