Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zmiana języka

Outlet sklepu Strefadrukarek

Czym jest outlet?

W tej kategorii znajdują się produkty z tzw. outletu. To towary, które były używane do celów marketingowych, zostały zwrócone przez klienta w ciągu regulaminowych 30 dni od zakupu, mogą być niekompletne (brak folii ochronnych, przewodu, taśmy startowej) lub posiadają uszkodzone pudełko transportowe.

Oferowanie produktów z outletu to doskonała okazja dla klientów, ponieważ mogą one być dostępne w niższych cenach niż ich pełnowartościowe odpowiedniki. Pomimo że mogą posiadać drobne wady kosmetyczne, są w pełni sprawne i nadają się do użytku. Klient korzystający z opcji outletu ma okazję zaoszczędzić na zakupie, nie rezygnując przy tym z jakości.

Oferty limitowane

Warto zaznaczyć, że oferty outletowe są zazwyczaj limitowane ilościowo, ponieważ dotyczą konkretnych produktów. Zachęcamy do śledzenia nowych ofert, aby skorzystać z okazji zakupu produktów w atrakcyjnych cenach. Jeśli klientowi zależy na konkretnej marce lub modelu, sekcja outletu może być doskonałym miejscem do znalezienia pożądanego sprzętu w korzystnej cenie.

Jak to działa?

Zanim dany produkt zostanie wystawiony na outlet, zostaje przez nas dokładnie sprawdzony pod kątem wad technicznych oraz sfotografowany i opisany z uwzględnieniem posiadanych śladów użytkowania. Cena produktu zostaje odpowiednio obniżona w zależności od przypisanej oceny stanu, jaką otrzymał produkt po naszym sprawdzeniu.

pixel