• Taśmy Samolaminujące SL do identyfikacji kabli sieciowych

Oryginalne taśmy Brother samolaminujące w różnych kolorach oraz rozmiarach to odpowiedź na problem związany z identyfikacją kabli sieciowych i innych elementów instalacyjnych. Produkty z tej grupy zostały zaprojektowane do zadań takich jak odpowiednie oznaczanie kabli i przewodów. 

Różne produkty z tej kategorii spełniają bardzo restrykcyjne testy, co pozwala nam się cieszyć wysokiej jakości efektem. Cechą charakterystyczną taśm samolaminujących jest wysoka jakość wydruku, który gwarantuje nam długotrwały efekt. Podczas wydruku tekst jest automatycznie pokrywany specjalną laminowaną powłoką stworzoną z najlepszej jakości materiałów. Taśmy samolaminujące TZE-SL występują w dwóch kolorach, a wykorzystanie obu produktów jeszcze bardziej ułatwi proces odróżniania kabli sieciowych, kabli zasilających czy kabli komputerowych. Dodatkowo w celu rozszerzenia zastosowania taśm, występują one w dwóch wariantach szerokości - 24 oraz 36 mm. 

Samolaminująca taśma jest przeznaczona do drukarek PT-D800W, PT-P900W oraz PT-P950NW, czyli urządzeń P-touch z opcją obsługi taśm TZe o odpowiedniej szerokości. 

  • Rozpocznij od wyboru parametrów