• Drukarki Brother TD

Drukarki etykiet marki Brother to wysokiej jakości urządzenia, które charakteryzują się doskonałą jakością, szeroką funkcjonalnością i ogromną wydajnością. Drukarki serii TD pomimo swojej kompaktowości drukują etykiety w rozdzielczości nawet 300 dpi. W zależności od naszych potrzeb drukarka termiczna Brother może wykonywać druki w szerokości 56 mm lub 118 mm. 

Co wyjątkowego jest w drukarkach Brother TD? Zdecydowanie technologia druku termicznego, dzięki której możemy zapomnieć o wymogach wykorzystania tuszu lub innych materiałów eksploatacyjnych. Małe gabaryty drukarek pozwolą na wykorzystanie ich w wielu branżach, między innymi w sektorze handlu, usług czy wszystkich innych placówkach, gdzie znaczenie ma szybkość i jakość wydruku etykiet. 

Drukarki te są kompatybilne z wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi i mobilnymi, a dzięki łatwej obsłudze i intuicyjnemu interfejsowi, nawet osoby niezaznajomione z nowoczesnymi urządzeniami szybko opanują podstawy użytkowania drukarki. Co więcej, drukarki posiadają 3-letnią gwarancję, która jest ważna od momentu rejestracji urządzenia na stronie producenta. 

  • Rozpocznij od wyboru parametrów