• Kategorie
  • Precyzyjny, bezprzewodowy czytnik kodów z matrycą CCD HD-33C

Bezprzewodowy czytnik HD33C kodów 1D. Odporny na upadki, wstrząsy. Charakteryzuje się ergonomicznym kształtem i niską wagą.

Interfejs USB
Zasięg do 100m
Źródło światła Laser
Odczytywane kody kreskowe 1D, 2D
Gwarancja 24 miesiące
192.00
192.00
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki od 9
Orlen Paczka 9
Paczkomaty 24/7 12
Kurier UPS 14
Kurier UPS Pobranie 17
Paczkomaty 24/7 - Paczka Weekend 20
Kurier UPS na sobotę 29
Dostępność 5-7 dni roboczych
Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD33C.

Zawartość zestawu:

  • Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych
  • Kabel USB do ładowania
  • Odbiornik USB
  • Instrukcja obsługi

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD33C posiada wysokiej jakości układ skanujący oparty o matrycę CCD nie posiadającą ruchomych elementów, co w odróżnieniu od czytników laserowych, czyni go odporniejszym na uszkodzenia mechaniczne. Matryca CCD pozwala na szybki i precyzyjny odczyt wiodących kodów 1D, zarówno drukowanych, jak i wyświetlanych na ekranach LCD i wyświetlaczach urządzeń mobilnych.

Model HD33C został wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada solidną konstrukcję, zapewniającą odporność na upadki z wysokości do 1.5 metra, dzięki czemu sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Charakteryzuje się ergonomicznym kształtem i niską wagą, co wpływa na komfort i wygodę codziennego użytkowania.

Urządzenie gwarantuje swobodną pracę bez przeszkadzających kabli zasięgu nawet do 100 metrów na otwartych przestrzeniach, przy wykorzystaniu komunikacji radiowej realizowanej za pomocą dołączonego do zestawu odbiornika USB. Wytrzymała bateria o pojemności 700 mAh pozwala na dłuższą pracę, nawet przez cały dzień, bez konieczności częstych przerw na ładowanie, co wpływa na oszczędność czasu i zwiększa wydajność pracy.