Porządek w segregatorach, daty na przetworach w słoikach, opisy pojemników na przyprawy to tylko niektóre z sytuacji, w których przydadzą się samoprzylepne etykiety. Tym bardziej, kiedy zależy nam na tym, żeby nie posolić herbaty. Przedstawiamy ranking 5 drukarek etykiet, które cieszyły się największym zainteresowaniem w 2022 roku i sprawdzają się jako prawa ręka przy porządkach i organizacji.
Miejsce 5 - DYMO LetraTag LT 100H

drukarka DYMO LT100H w zastosowaniu

Drukarka etykiet DYMO LetraTag LT 100H swoje przeznaczenie znajdzie w opisach artykułów szkolnych i przyborów artystycznych. Drukuje z prędkością 7 mm na sekundę w rozdzielczości 160 DPI na taśmach DYMO Letra Tag, które są odporne na rozdarcie, a nadruk jest odporny na ścieranie. Opis przetrwa niejedną kreatywną pracę.

Miejsce 4 - DYMO LabelManager LM 280

drukarka DYMO LM 280 w zastosowaniu

W naszym zestawieniu znalazła swoje miejsce drukarka etykiet DYMO LabelManager LM 280. Jej główną zaletą jest współpraca z komputerem, dzięki czemu zaprojektujesz personalizowane etykiety za pomocą oprogramowanie DYMO Label™. Przydomowy warsztat lub pracownię rękodzieła zorganizujesz we własnym stylu.

Miejsce 3 - Wytłaczarka DYMO OMEGA

Wytłaczarka DYMO Omega efekt 3D

Na podium weszła wyjątkowa w tym rozdaniu Wytłaczarka etykiet DYMO OMEGA. Wyróżnia ją wśród innych drukarek etykiet to, że nie drukuje, a wytłacza etykiety, nadając im efekt 3D. To nadaje wyjątkowy styl przedmiotom, które będą opisane w ten oryginalny sposób. Nie jest zasilana na baterie, a przez siłę w rękach.

Miejsce 2 - DYMO LabelManager LM 160

drukarka etykiet DYMO LM 160 w zastosowaniu

Drugie miejsce zajęła drukarka etykiet DYMO LabelManager LM 160. Jej czytelne wydruki w rozdzielczości 180 DPI oraz wytrzymałe na promieniowanie UV, wilgoć i temperaturę od -18 °C do 90 °C etykiety wysokiej jakości podbiły serca naszych klientów. Dzięki tej drukarce wydrukujesz etykiety, które idealnie nadają się na następujące powierzchnie: plastik, papier, szkło, metal, drewno. Daje to szereg możliwości, gdzie urządzenie pomoże zorganizować przestrzeń.

Miejsce 1 - Brother PT-H108G

drukarka Brother H108G wydruk wstążki

Zdecydowanym faworytem wśród klientów w 2022 roku była drukarka etykiet Brother P-touch PT-H108G. Drukujący z prędkością 20 mm na sekundę, posiadający klawiaturę typu ABC Brother drukuje nie tylko na taśmach standardowych laminowanych, ale również na wstążkach. Nadadzą one wyjątkowy, personalizowany charakter ozdabianym przy pakowaniu prezentom lub dopełnią ręcznie robione ozdoby. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Dodatkowo wydrukuje opis na naprasowankach, czyli specjalnych taśmach, które można wprasować w ubrania np. dzieciom do przedszkola.

Drukarki etykiet znajdą zastosowanie w każdym domu. Otwierają szereg możliwości dzięki szerokiej gamie różnych typów etykiet. Więcej modeli, które świetnie sprawdzą się w zastosowaniu domowym znajdziesz tutaj.

zobacz kieszonkowe drukarki BeMark