• Etykiety BeMark Small Labeler

Etykiety termiczne dedykowane drukarkom marki BeMark to doskonałej jakości produkty, które znajdą swoje szerokie zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie, gdzie trwałość i czytelność druku ma duże znaczenie. Etykiety small label swoje zastosowanie mają w domu lub szkole. Dzięki możliwościom druku na papierze czy folii termicznej każdy z nas może cieszyć się wysokiej jakości błyskawicznym drukiem. 

Etykiety termiczne BeMark charakteryzują się wodoodpornością, wytrzymałością, która uniemożliwi ścieranie nadruku, a także świetną przyczepnością, co jest zasługą kleju wysokiej jakości. Jedną z korzyści wykorzystania dedykowanych etykiet termicznych jest łatwość obsługi i błyskawiczny efekt wydruku. Dedykowana aplikacja mobilna umożliwi wzbogacenie wydruku dodatkowymi motywami lub czcionkami.

Seria etykiet termicznych przeznaczonych do drukarek serii BeMark to możliwość wyboru jednego z wielu wzorów. Każdy wzór został starannie przygotowany, a dzięki dużej różnorodności każdy jest w stanie wybrać produkt idealny do swoich potrzeb. Etykiety BeMark Small Labeler są kompatybilne z drukarkami serii D30S. 

  • Rozpocznij od wyboru parametrów