• Etykiety BeMark Printer

Etykiety termiczne BeMark Printer to propozycja dla wszystkich osób, które uwielbiają porządek i dobrze zorganizowane pomieszczenia. Dzięki możliwości wyboru jednego z wielu rodzajów papieru znacznie ułatwimy proces oznaczania oraz etykietowania wszystkich pudełek, segregatorów oraz innych elementów, które wymagają odpowiedniego oznaczenia. 

Cechy charakterystyczne

Cechą charakterystyczną etykiet termicznych jest bardzo duży wybór kolorów oraz rozmiarów, dzięki czemu z łatwością dostosujemy produkt do naszych potrzeb. Wytrzymałość kleju, odporność na wilgoć oraz ścieranie to tylko nieliczne z korzyści, które zyskujemy, decydując się na zakup taśm dedykowanych do drukarek z serii M02. 

Wybór etykiet termicznych uzupełniają również specjalnie zaprojektowane etykiety jubilerskie, które doskonale sprawdzą się w każdym sklepie, a ich elegancki wzór będzie stanowić świetne uzupełnienie dobrze opisanego produktu. Etykiety termiczne jubilerskie to produkt dedykowany drukarkom BeMark Pocket Labeler, który przyda się w każdym miejscu, gdzie porządek i dobra organizacja jest wymogiem. 

  • Rozpocznij od wyboru parametrów